T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / BOZKIR - Bozkır Anadolu Lisesi

Haberler

May

Bozkır Anadolu Lisesi olarak düzenlediğimiz Kariyer Günü Hukuk Söyleşisi programına  konuşmacı olarak katılan Bozkırımızın gururu değerli büyüğümüz GÜN+PATNERS Avukatlık Bürosu kurucu ortağı, BOZKIRDAN DÜNYAYA AVUKAT OLMAK kitabının yazarı, Sayın 

 Av.Mehmet GÜN beye, yoğun mesaisi arasında davetimize icabet edip katılımından dolayı çok teşekkür ediyorum. Veysel DURSUN  Bozkır Anadolu Lisesi Müdürü.

Kas

2017-2018 1.DÖNEM ORTAK SINAV TAKVİMİ

Ock

2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı 1.Dönem sonu itibari ile sınıf düzeyinde ağırlıklı ders puanı ortalamasıyla ilk 10 a giren öğrenciler ile öğretmenlere moral ve motivasyon amaçlı yemek programı düzenlendi.Dereceye giren öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Ock

Ock

Ock

Konya Büyükşehir Belediyesi ve Konya Milli Eğitim Müdürülüğümüzün ortaklaşa yürüttüğü Medeniyet Okulu Projeleri kapsamında  İlçemiz genelinde yapılan Münazara yarışmasında ilk turda Bozkır Zengibar Anadolu Lisesini ,finalde de Bozkır Anadolu İmam Hatip Lisesini geride bırakarak birinci olmuş ve İlçemizi Konya da yapılacak finallerde temsil etme hakkı kazanmıştır.Emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür eder başarılar dileriz.Makamında bizleri kabul eden ve öğrencilerimizi altınla ödüllendiren Sayın Kaymakamımız Mustafa Demir´e şükranlarımızı arz ederiz.

Kas

Okulumuz 2015-2016 Okul Aile Birliği ve Veli Toplantısı 18/11/20105 saat 14:30 toplantı salonunda yapılacak olup bütün velilerimiz önemle rica olunur.

Ağu

 

2015 ÖSYS Sonuçlarına göre, Okulumuz lisans düzeyinde başarısı % 72 olarak gerçekleşti.17. dönem okul birincimiz  Ali DEMİREL Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesii bölümüne yerleşti.Üniversiteye yerleşen öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. Yerleşen öğrenci listesi için aşağıdaki dosyayı tıklayınız.

Mrt

İlçemizde yapılan 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Prıgramında emeği geçen Mustafa TÜRKER,Ersin ALMAZ,Canan ÖZEL ve özverili bir çalışma gösteren Öğrencilerimize teşekkür ederiz.Ayrıca ve özellikle Bozkır Zengibar Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Hayrullah ŞEKER e teşekkürlerimizi sunarız.